AUTORSKIE NARZĘDZIE NAVEGANTE POZYSKUJĄCE LEADY

59%
UŻYTKOWNIKÓW
POTWIERDZA, ŻE
na decyzję zakupową wpływa personalizacja przekazu. Dzięki Navegante, w zależności od urządzenia, przeglądanych treści, zachowania oraz źródła wizyty wyświetlamy odpowiedni komunikat.
  • Komunikat wyświetlany per użytkownik (nie grupa)
  • Wygrywasz z konkurencją kontaktując się z klientem w czasie rzeczywistym, kiedy jest jeszcze na Twojej stronie WWW
  • Zmniejszasz budżety podnosząc jednocześnie skuteczność

Navegante to innowacyjna platforma pozwalająca realnie zwiększyć sprzedaż towarów i usług dzięki systemowi personalizowanych pop up’ów. Ich działanie oparte jest o technologię Cross Device, która umożliwia usystematyzowanie zróżnicowanych danych dotyczących zdefiniowanej grupy odbiorców niezależnie od urządzenia, z którego korzystają: smartphone’a, tableta, laptopa czy komputera stacjonarnego.

test

Wiedzę o Twoich użytkownikach na bieżąco czerpiemy z rzetelnych, niezależnych źródeł: Google Merchant Center, Facebook Analytics. Badamy m.in.: które serwisy i na jak długo odwiedzają najczęściej, jak je znaleźli (konkretna kampania reklamowa? Wyszukiwarka? Retargeting?) i czego na nich szukają, a także jaki sposób prezentacji treści odpowiada ich preferencjom.

test
test Na podstawie wnikliwej analizy gromadzonych informacji, opracowujemy najskuteczniejsze komunikaty reklamowe: efektowne, budzące zainteresowanie, przekonujące do działania.
test Wspieramy marki w osiąganiu celów biznesowych – pomnażaniu zysków przy minimalizacji kosztów poprzez usprawnienie procesu generowania wartościowych leadów i przekuwania ich w lojalnych klientów.
Co zyskujesz z Navegante
Komunikat precyzyjnie dostosowany do unikalnej specyfiki grupy docelowej

Dajemy Ci możliwość wyboru rodzaju oraz kreacji, aby najtrafniej dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców.

Kompleksową optymalizację ruchu w swoim serwisie

Dostosowujemy częstotliwość wraz ze sposobem wyświetlania komunikatu indywidualnie dla każdej podstrony. W ten sposób koncentrujemy uwagę użytkownika na treściach, które najbardziej go interesują.

Stałą analitykę Cross Device. Segmentację i Atrybucję

Nieustannie monitorujemy i analizujemy ruch Cross Device, dbając o wyświetlanie odpowiedniego komunikatu na wszystkich urządzeniach. Reagujemy na zmienne poprzez optymalizację przekazu pod bieżące oczekiwania odbiorców.