Branding & Content

Działasz w Polsce, ale chcesz dotrzeć ze swoją ofertą również do klienta zagranicznego?

Jesteśmy w stanie dotrzeć z dowolną ilością komunikatów spersonalizowanych pod unikalną specyfikę struktury danej społeczności określonego kraju. Korzystając z geotargetowania, precyzyjnie określamy nie tylko miejsce, ale i czas wyświetlania reklamy dla każdego zdefiniowanego odbiorcy. Tym samym jednocześnie maksymalizujemy trafność przekazu i umożliwiamy Ci generowanie większej ilości leadów sprzedażowych – przyszłych klientów.

test
Zapewniamy wysoką skuteczność tworzonych kampanii dzięki optymalizacji

W zależności od Twoich potrzeb tworzymy nieszablonowe kreacje komunikatów, które uzupełniamy o przemyślany content, a następnie dostosowujemy do aktualnych wymagań odbiorców w taki sposób, by prowokowały do wykonania określenia konkretnej akcji. Jest nią m.in.: wypełnienie formularza, dołączenie do subskrybentów newslettera, kliknięcie w link, buton czy baner.

test
Wiemy, jak pozyskiwać klientów i co zrobić, by pozostali z Tobą na dłużej

Szybko i skutecznie reagujemy na zmienne, przez co eliminujemy potencjalne ryzyko spadku efektywności trwającej kampanii. Wiedzę, którą uzyskujemy dzięki narzędziom analitycznym (Facebook Analytics i Google Merchant Center), wykorzystujemy do przygotowania komunikatów reklamowych spersonalizowanych zarówno pod całe grupy odbiorców, jak i kakretne typy klientów: potencjalni - nowi, stali - powracający.

test
Reklama pozwoli Ci dotrzeć do wszystkich osób, które poszukują Twojego produktu

Koncentrujemy się na precyzyjnym wyselekcjonowaniu grup odbiorców, które powinny znajdować się w ścisłym centrum Twoich działań marketingowych. Wykorzystujemy monitoring do poznania ich motywacji zakupowych oraz zrozumienia mechanizmów, w oparciu o które funkcjonują.

test
Zobacz też: