STRONY INTERNETOWE

Opracowujemy rozwiązania spójne zarówno z identyfikacją wizualną marki, jak i specyfiką branży, w której funkcjonuje. Umiejętnie wykorzystujemy znajomość globalnych trendów w zakresie Web Design i User Experience, tworząc strony internetowe, które realizują założone cele biznesowe.
Projektując skuteczną stronę internetową, koncentrujemy się na kreacji zgodnej z aktualnymi standardami Web Usability, dzięki czemu jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Odbiorcy odwiedzający Twoją witrynę – stronę firmową, sklep internetowy, landing page – poruszają się po niej z łatwością, płynnie wykonując każdą z czynności założonych w strategii marketingowej przyczyniając się do realizacji jej celów.
Strony internetowe wykonujemy w oparciu o technologię RWD, która pozwala na automatyczne dopasowanie jej układu do indywidualnego rozmiaru ekranu w zależności od urządzenia, na którym jest wyświetlana: smartphone’a, tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego. Optymalizujemy wdrożoną stronę internetową pod kątem szybkości ładowania. Tak, by zawsze wyświetlała się w możliwie najkrótszym czasie, nawet pomimo słabego łącza internetowego.
Oferujemy wsparcie techniczne oraz merytoryczne na każdym etapie realizacji projektów stron internetowych, również po ich wdrożeniu. W ten sposób dbamy, by dostarczone przez nas rozwiązania spełniały założone cele: wizerunkowe, marketingowe, sprzedażowe. Co więcej, dokładamy starań by ewoluowały w zgodzie ze standardami User Expercience.

Podnosimy efektywność strony internetowej poprzez umiejętne połączenie działań z zakresu SEO (z ang. Search Engine Optimization) i content marketingu. Dostosowujemy poszczególne elementy serwisu – kod, architekturę informacji, opublikowane treści wraz z grafikami i materiałami multimedialnymi – w taki sposób, by stał się przyjazny zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarki Google. To pozwala nam wypozycjonować go na najbardziej korzystne miejsca w naturalnych wynikach wyszukiwania, a co za tym idzie skutecznie zwiększać widoczność Twojej marki w Internecie.

Zobacz też: